O nás

MAT Consulting spol. s r.o. byla založena v roce 2009 jako pracovně-personální společnost. Díky letité kvalitně poskytované službě jsme po boku svých partnerů vyrostli a nabízíme nyní získané zkušenosti, znalosti a profesionalitu. O práci a spokojenost našich klientů z řad zaměstnavatelů i zaměstnanců z ČR, EU i zahraničí (3. země) se dnes stará 6 zaměstnanců a bezpočet koordinátorů, připravených vyjít kdykoliv vstříc Vašim potřebám a očekáváním. V rámci vlastních i partnerských činností, zajišťujeme personalistiku více než jednomu stu zaměstnanců, jejichž počet neustále narůstá.

Těšíme se na zúročení naší praxe v oblasti HR pro nově rozjíždějící se projekty z oblasti IT technologie a k vytvoření nabídky řemeslných prací pro širokou veřejnost.

Už ve svých počátcích měla společnost podpůrnou odnož sloužící k odstraňování jazykových bariér – jazykovou školu, zastoupenou několika rodilými mluvčími a lingvisty na velice vysoké úrovni s různým zaměřením ve světových jazycích.

Působíme na českém a slovenském pracovním trhu. Po zkušenostech s ostatními pracovními trhy a samotnými uchazeči o práci jsme nastavili a rozšířili inzertní systém na lotyšském, ukrajinském a bulharském trhu práce. Se zdejšími i tamními úřady jsme v neustálém kontaktu ohledně volných pracovních míst a jejich obsazování, nejen v síti EURES.

K celkovému využití veškerých možností náborů pracovníků z Ukrajiny a samotného Režimu Ukrajina jsme věnovali většinu roku 2017. Proto nyní můžeme každé firmě individuálně získat jakýkoliv počet pracovníků, a to jak na krátkodobé (i tzv. sezonní), tak i dlouhodobé pracovní povolení, či zaměstnanecké karty.

Disponujeme vyškoleným a kvalifikovaným týmem personalistů a přímých vedoucích, kteří dokáží zajistit tzv. full servis jak pro jednotlivce, tak také pro konečnou společnost. Orientujeme se v pracovně právní, mzdové a účetní, poradenské a finanční oblasti, a přesto stále dokážeme být lidmi.

 

Michal Krystín
MAT Consulting spol. s r.o.

thumb_06

logistika zamestnani prace brigada skald vyroba

zamestnani prace ocista vyroba brigada